Titles you rated
NocturnalRated ★ 2.5
Guns & TalksRated ★ 3.5
Green FishRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.5
Hot BloodedRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5- UnforgivableRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
Bubble Fiction: Boom or BustRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 2.0
MonsterRated ★ 3.5
The Scent of LoveRated ★ 3.5
Days of WrathRated ★ 1.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
We Were SoldiersRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 4.0