Series
Ratings
62
New HeartRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 2.5
Protect the BossRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
Personal TasteRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Warm and CozyRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0