Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0