Movies
Ratings
450
Jerry MaguireRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SoulmateRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
The Hill of SecretsRated ★ 3.5
FAQRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0