Series
Ratings
13
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0