Titles you rated
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0