Titles you rated
- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Bring Me HomeRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
InnocenceRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5