Series
Ratings
28
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.0- VikingsRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0