Movies
Ratings
67
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 2.5
CrossingRated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
The Iron LadyRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0