Titles you rated
Be ArrogantRated ★ 0.5
First Wives' ClubRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 2.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0