Titles you rated
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
I am Your TeacherRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0