Titles you rated
21 BridgesRated ★ 2.5
Doctor SleepRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 3.0
Future WorldRated ★ 0.5
Green BookRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Mortal EnginesRated ★ 3.5
ReplicasRated ★ 3.5
ZoeRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
The NegotiationRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
Death WishRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
RampantRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5