Series
Ratings
42
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
TitansRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
The BlacklistRated ★ 2.5
Squad 38Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.5
The Thousandth ManRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Sweet TemptationRated ★ 5.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
JumongRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0