Titles you rated
Little Mom Scandal Season 2Rated ★ 4.0
Little Mom Scandal Season 1Rated ★ 4.0
Strike LoveRated ★ 4.0
Friend, Our LegendRated ★ 4.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.5
- Jungle Fish 1Rated ★ 3.5
Lovers of HaeundaeRated ★ 3.5
Densha otokoRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 4.0
Inspiring GenerationRated ★ 4.5
GrimmRated ★ 4.0
Buzzer BeatRated ★ 4.5
Cheo YongRated ★ 3.5
ArrowRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Marry Him If You DareRated ★ 3.5- Sharp3Rated ★ 4.0