Movies
Ratings
368
The Man Standing NextRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5