Titles you rated
- Fairy CommiRated ★ 2.0
Hello My TeacherRated ★ 3.0
What's Up FoxRated ★ 3.0
Idle MermaidRated ★ 2.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
The Snow QueenRated ★ 3.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.0- Merry MaryRated ★ 2.5
Lovers in PragueRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 2.0- Nine Tailed FoxRated ★ 1.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
PianoRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 2.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.0
Righteous LoveRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 3.0- DamoRated ★ 5.0