Titles you rated
Angels & DemonsRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 4.0