Movies
Ratings
615
Look BackRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5
A Street Cat Named BobRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.5
Rust and BoneRated ★ 4.0
Laurence AnywaysRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.0
DriveRated ★ 3.5