Series
Ratings
64
The 8 ShowRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5- EuphoriaRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
We Are Who We AreRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5