Series
Ratings
45
History of a SalarymanRated ★ 2.5
49 DaysRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 3.0
The King of DramasRated ★ 3.0
Pots of GoldRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
SignRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5