Movies
Ratings
761
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Rio 2Rated ★ 3.5
The SmurfsRated ★ 2.0
Two CopsRated ★ 3.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.5
NeighborsRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 4.0
The SignalRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Chinese ZodiacRated ★ 3.0
The CroodsRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0