Titles you rated
The Adam ProjectRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
JulesRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.0
October SkyRated ★ 3.5
Blossom AgainRated ★ 3.5
극장판 윌벤져스 : 수상한 캠핑 대소동Rated ★ 1.0
Pororo, The Snow Fairy Village AdventureRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0- 어쩌면 캉골Rated ★ 2.5
Gantz:ORated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 3.0
I.S.S.Rated ★ 2.5- 극장판 뽀로로와 친구들: 바이러스를 없애줘!Rated ★ 2.0
The 5th WaveRated ★ 1.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0