Titles you rated
17 AgainRated ★ 3.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
FarinelliRated ★ 4.0
4 Horror Tales - February 29Rated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
Don't ClickRated ★ 2.5