Movies
Ratings
396
Four Weddings and a FuneralRated ★ 3.5
Winter SleepRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Chitty Chitty Bang BangRated ★ 4.0
Oliver!Rated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
My Sweet Orange TreeRated ★ 4.0
Yourself and YoursRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
SidewallsRated ★ 5.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0
Suite FrançaiseRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 4.5
The Italian JobRated ★ 2.5
Our Little SisterRated ★ 3.5