Movies
Ratings
48
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
The ImpossibleRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.5
The Last BlossomRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
A Christmas CarolRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
The SmurfsRated ★ 2.0