Movies
Ratings
91
ZootopiaRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
TroyRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0