Series
Ratings
91
Alien: EarthRated ★ 1.5
Gannibal Season 2Rated ★ 2.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
HawkeyeRated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Loki Season 2Rated ★ 3.5- ポケットモンスターRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0- 도라에몽 20기Rated ★ 4.0
- 신 도라에몽Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Hare+GuuRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0