Titles you rated
Years and YearsRated ★ 5.0
Noragami AragotoRated ★ 5.0
NoragamiRated ★ 5.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
MistyRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Testimony of NRated ★ 3.5