Movies
Ratings
394
BossRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Hitman 2Rated ★ 2.5
HarbinRated ★ 2.5
District B13Rated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 2.0
Land of HappinessRated ★ 1.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
A Haunting in VeniceRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 0.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Road to BostonRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Day of the Dead BloodlineRated ★ 1.0