Titles you rated
Hot BloodedRated ★ 1.5
MantisRated ★ 1.5- Holy PunchRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 2.0
StreamingRated ★ 3.5
Dirty MoneyRated ★ 2.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 1.0
A Hard DayRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5- You Will Die After Six HoursRated ★ 2.5
PawnRated ★ 4.0
Not OutRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Run-OffRated ★ 1.5
Bogota: City of the LostRated ★ 2.5