Movies
Ratings
399
No Country for Old MenRated ★ 5.0
RomaRated ★ 5.0
The King of ComedyRated ★ 4.5
GoodFellasRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 5.0
Mystic RiverRated ★ 4.5
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Cape FearRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
May DecemberRated ★ 4.0