Titles you rated
TenetRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 1.0
MoneyRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Fourth PlaceRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.5
OasisRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.5