Movies
Ratings
326
JunoRated ★ 3.0
Fried Green TomatoesRated ★ 4.0
Like CrazyRated ★ 4.0
The StudentRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 3.0
TrainspottingRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
Walk the LineRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
FridaRated ★ 4.0
Camille ClaudelRated ★ 4.0
Factory GirlRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.0