Movies
Ratings
51
The Truman ShowRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 1.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 2.0