Titles you rated
Frozen FeverRated ★ 3.5
Temple GrandinRated ★ 3.5
ColorfulRated ★ 3.0- At Cafe 6Rated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
CloserRated ★ 4.0
The Light Between OceansRated ★ 3.5
Missing WilliamRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Safety Not GuaranteedRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.5
John WickRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.0