Titles you rated
Iron ManRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
Paradise MurderedRated ★ 2.0
Untold ScandalRated ★ 1.0- Take OffRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
300Rated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 1.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 1.0