Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 2.5
Bicentennial ManRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Be With YouRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Long Live the KingRated ★ 3.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0