Titles you rated
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.0
Martian ChildRated ★ 3.0
Lovers' ConcertoRated ★ 2.5
No Mercy for the RudeRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 2.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
Saint RalphRated ★ 3.0
Kirikou and the SorceressRated ★ 5.0
The Next Three DaysRated ★ 2.5
Tokyo GodfathersRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
Ruby SparksRated ★ 3.5
ElephantRated ★ 4.0
Mr. BrooksRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 2.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
ReturnRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0