Series
Ratings
27- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 2.0
EXO Next DoorRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.0
Twenty AgainRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 2.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 1.0
HealerRated ★ 1.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
PinocchioRated ★ 3.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0