Movies
Ratings
956
IncendiesRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
A Stitch of LifeRated ★ 3.0
The DressmakerRated ★ 3.5
UDONRated ★ 3.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 2.5
The CakemakerRated ★ 2.5
Tasha Tudor: A Still Water StoryRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
Crying FistRated ★ 3.0
Florence Foster JenkinsRated ★ 3.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Final Destination 3Rated ★ 2.5
SuspiriaRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 4.0
Doctor SleepRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0