Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Law and The CityRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0- Good BoyRated ★ 3.0
Delightfully DeceitfulRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
ConnectionRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5