Movies
Ratings
146
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
The Nanny DiariesRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.0