Titles you rated
The TerminatorRated ★ 5.0
A Late QuartetRated ★ 1.0
The Green RayRated ★ 1.0
Beasts of the Southern WildRated ★ 1.0
The BoatRated ★ 1.0
The Silence of the LambsRated ★ 1.0
I Just Didn’t Do ItRated ★ 1.0
When a Man Loves a WomanRated ★ 1.0
Out of AfricaRated ★ 1.0
The Secret in Their EyesRated ★ 1.0
Rough CutRated ★ 1.0
The Sound of MusicRated ★ 1.0
Fight ClubRated ★ 4.0
He Loves Me... He Loves Me NotRated ★ 1.0
Taxi DriverRated ★ 1.0
QuillsRated ★ 1.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 2.0
Austin Powers: International Man of MysteryRated ★ 2.0