Movies
Ratings
244
Noroi: The CurseRated ★ 2.5
The People UpstairsRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
The Floor PlanRated ★ 1.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Bullet Train ExplosionRated ★ 2.0
Kisaragi StationRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 3.5
The Solitary GourmetRated ★ 4.0
Dog DaysRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5