Movies
Ratings
429
ApocalyptoRated ★ 3.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Conduct ZeroRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 1.0
LimitlessRated ★ 2.5
The ClientRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 0.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 0.5
26 YearsRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 3.5
FluRated ★ 2.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 3.0