Titles you rated
Wonder WomanRated ★ 4.0
The StrangersRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
DreddRated ★ 3.5
LavaRated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0