Movies
Ratings
113
Happy TogetherRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Fallen AngelsRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5