Movies
Ratings
1215
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
BurntRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 4.0
V.I.P.Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
The Tooth and the NailRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 3.5