Series
Ratings
16
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 2.0
Beyond GoodbyeRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 1.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0