Series
Ratings
29
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Operation LoveRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5